Генератори COELMO

Вже понад сімдесят років COELMO позиціонує себе, перш за все, як інноваційна, надійна, безпечна та екологічнічна компанія. COELMO проектує, виготовляє і надає післяпродажне обслуговування промислових і морських генераторних установок потужністю від 3 до 3000 кВА, забезпечуючи конкретні рішення для різних застосувань. У COELMO передові технології поєднуються з досвідом фахівців, що працюють в галузі протягом трьох поколінь.

Надійність COELMO починається з проектування виробничих ліній. Компанія встановила найвищі стандарти для навколишнього середовища, здоров'я та безпеки для своїх об'єктів, майже 5% обороту вкладено в дослідження і розробки. Система управління COELMO сертифікована відповідно до стандартів UNI EN ISO 9001:08, 14001:2004, SA8000:08 і OHSAS 18001:07.

Купуючи італійське ви інвестуєте в технології та стиль. Італійська промисловість використовує найсучасніші технології, найкращі матеріали та найбільш інноваційні рішення, поставляючи в світ продукти, які є синтезом тисячолітньої історії, мистецтва, наукових відкриттів і стилю..


Заводи

На заводах COELMO в м. Ачерра використовуються кращі інженерні знання, матеріали і технології для виробництва кожного компонента і його вдосконалення. COELMO має три виробничі заводи в м. Ачерра, площа яких становить 50 000 кв. м. та сертифіковану систему управління.

Маючи комерційну присутність у понад 42 країнах світу і дві прямі філії, COELMO має надзвичайно важливу мережу продажу та обслуговування.

 

Система виробництва

Кожен генератор COELMO проходить випробування прототипу перед введенням в експлуатацію. Команда інженерів ретельно перевіряє проект і очікувану продуктивність за допомогою комп'ютерного моделювання умов використання, моделювання з використанням 3D-принтерів та перевірки у приміщенні для тестування в повному масштабі. Тільки тоді інженери- технологи COELMO зможуть вивчити найефективніші способи збирання генераторів.

Для скорочення часу, виробництво металевих листів проектується з використанням 3D моделювання та виготовляється на сучасному автоматизованому заводі.

Завдяки складним алгоритмам прогнозування COELMO вдалося оптимізувати зберігання напівфабрикатів і готової продукції, щоб краще задовольнити навіть найневідкладніші поставки. З середнім часом доставки 3 тижні, COELMO може похвалитися найвищим рівнем ефективності виробництва в даному секторі.Використання