Морські комерційні дизельні генератори

Генератори Coelmo використовуються у всьому світі в найрізноманітніших установках, наприклад, на круїзних лайнерах, суднах постачання, максі-яхтах, робочих катерах, контейнеровозах і рибальських суднах.

Морські побутові дизельні генератори

Зробіть ваше перебування на борту ще більш приємним, розраховуючи на надійність і безшумність морських генераторних установок Coelmo, які охоплюють діапазон від 3,5 до 39 кВт, розроблених і вироблених компанією, яка виробляє генераторні установки з 1946 року.

Система охолодження

Тихі і компактні суднові генераторні установки Coelmo оснащені двигунами з водяним охолодженням (пряме охолодження або теплообмінник з водяним охолодженням) і генераторами змінного струму з водяним охолодженням (серія DM) або проміжними охолоджувачами (серії DML і DTL). Ця система охолодження була розроблена таким чином, щоб уникнути коливань температури двигуна, забезпечуючи постійну максимальну потужність навіть в умовах обмеженої вентиляції.

Система управління

Механічні і електричні параметри морських генераторних установок Coelmo управляються і контролюються надійної і складною електронною системою завдяки простій і інтуїтивно зрозумілій аналогової панелі управління Fidio® або цифровій платі управління EOS®. Обидві можуть бути встановлені на панелі управління. Всі морські генераторні установки Coelmo можуть бути підключені до Integra®, інтелектуальній системі, яка управляє всіма джерелами живлення на борту для ще більшого комфортною в користуванні.

Кожух

Рівень шуму морських генераторних установок Coelmo знаходиться на піку у своїй категорії. Кожух, повністю виготовлений з морського алюмінію, був спроектований так, щоб протистояти особливо агресивним умовам і захищати компоненти генераторної установки, які піддаються впливу води, високих температур, вологості, солі і залишків палива / масла. Всі п'ять сторін кожуха легко знімаються, забезпечуючи легкий доступ для установки і обслуговування.

Сервісна мережа

Надійність морських генераторних установок Coelmo також підтверджується нашою міжнародною гарантією, яка підтримується глобальною мережею авторизованих дистриб'юторів і сервісних центрів, готових негайно надати запасні частини і послуги.