Генераторна установка часто працює з дуже низьким середнім навантаженням, особливо якщо вона використовується в поєднанні з системою виробництва енергії з відновлюваних джерел (сонця, вітру тощо).

У цьому випадку збільшується витрата палива та скорочуються інтервали технічного обслуговування, у тому числі через більш високий вміст продуктів згоряння.

Генераторні установки COELMO серії DCi зі змінною швидкістю були розроблені та реалізовані для вирішення проблем низької ефективності та високого обслуговування.

Завдяки генератору з постійними магнітами (PMG), електронному управлінню та перетворювачу змінного/постійного струму, генераторна установка COELMO DCi завжди працює в об/хв, щоб максимально скоротити інтервали технічного обслуговування та знизити рівень шуму зі стабільною напругою та низькою пульсацією на виході.

Генераторні установки COELMO серії DCi зі змінною швидкістю рекомендуються для тих застосувань, де пікова потужність значно перевищує середнє навантаження, забезпечуючи економію палива та обслуговування приблизно на 40% порівняно із традиційними генераторними установками.