CENTIEL UK визнана компанією року

ДБЖ Premium Tower тепер і в мережі H&M у гіпермаркеті Respublika
18.11.2021
Компанія Coelmo на першому великому марафоні у Неаполі
02.12.2021

18.11.2021

Провідний виробник ДБЖ CENTIEL був названий "Компанією року" журналом Building & Facilities News у своєму секторі промисловості.

Нікола Троманс, помічник редактора британського журналу «Building and Facilities News», пояснює: «Протягом року ми вивчаємо велику кількість організацій та обираємо лише трьох видатних кандидатів в якості наших «Компанії року». Компанія CENTIEL була обрана в енергетичному секторі через філософію бізнесу компанії в поєднанні з дійсно інноваційним набором рішень для ДБЖ.

Майк Елмс, керуючий директор CENTIEL UK, підтверджує: «Я радий, що отримав цю нагороду, особливо через визнання нашого підходу до клієнтів як до надійних радників. Ми не просто продаємо «коробки», ми захищаємо критично важливу енергетичну інфраструктуру людей та підприємств. Це велика відповідальність, і вона має бути правильною. І нам неймовірно пощастило бути частиною групи дослідників та розробників, відповідальної за впровадження багатьох інновацій, які зробили революцію у конструкції ДБЖ. Я вважаю це нашою ДНК!»

«Наш модульний ДБЖ CumulusPower, відомий своєю доступністю 99,9999999%, а також наш асортимент автономних ДБЖ, були розроблені світовими лідерами в галузі проектування захисту критично важливого джерела живлення. Наша команда може запропонувати найоптимальніші рішення для клієнтів та їх індивідуальних вимог. Простіше кажучи, ми робимо те, що краще для клієнта.

«Наші системи ДБЖ тепер захищають критично важливі джерела живлення багатьох провідних установ, включаючи центри обробки даних, медичні установи та корпоративні організації по всьому світу. Ми гарантуємо нашим клієнтам упевненість у тому, що їхні джерела живлення завжди повністю захищені. Ми пишаємося тим, що були обрані для отримання цієї нагороди, оскільки вона свідчить про незмінний внесок CENTIEL у найважливішу енергетичну галузь».