Акумуляторні батареї

Бізнес-підрозділ FIAMM Reserve Power Solutions пропонує широку гаму стаціонарних АКБ, призначених для забезпечення безперебійного живлення в найрізноманітніших областях застосування.

ТЕХНОЛОГІЇ

Для забезпечення відповідності ринковим потребам технології FIAMM розвивалися і оптимізували довгі роки. Продукти з технологією AGM не вимагають обслуговування, точно так же, як і АКБ з технологією GEL, завдяки чому підвищуються характеристики вироби навіть в критичних ситуаціях. Кислотні АКБ забезпечують високу надійність завдяки малим витратам на техобслуговування і особливу реакцію на різні швидкості розряду. Для поповнення портфеля технологій компанія FIAMM розробила нові системи для зберігання і управління енергією в житлових приміщеннях.

ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Більше 70 років компанія FIAMM Energy Technology ефективно застосовує новаторський підхід і досвід, щоб запропонувати кращі засоби енергозбереження кожному споживачеві і кращі рішення для Ринковий. Завдяки такому підходу компанія навчилася передбачати потреби ринку і пропонувати клієнтам оптимальні рішення для вибудовування довгострокових відносин.

ЯКІСТЬ

Компанія FIAMM Energy Technology зміцнила лідерські позиції в галузі постачання промислових АКБ для провідних світових компаній, включаючи: AT & T, Deutsche Telekom, Telecom Italia, Vodafone, Huawei, Nokia, Ericsson, ABB, Eltek, Schneider Electric, Vertiv, EDF, ENEL, SNCF.

АКБ серій AGM VRLA

АКБ серії AGM від компанії FIAMM Energy Technology відрізняються оптимізованою внутрішньою рекомбінацією газу і не вимагають обслуговування або доливання. Вони не протікають, не є небезпечними для транспортування і підлягають повній вторинній переробці.


FHC

Діапазон Fiamm FHC спеціально розроблений для задоволення високих вимог циклічного застосування. Акумулятор розроблений для вимогливих застосувань, коли виріб може бути частим глибоким або частковим розрядом. У звичайних акумуляторах таке використання може скоротити термін експлуатації. Діапазон FIAMM FHC був розроблений для подолання цієї проблеми та збільшення терміну служби.

Цей асортимент - це передній термінал, призначений для легкої установки та ідеально підходить для використання в шафі 19 ”та 23”. Це дозволяє легко отримувати доступ до обслуговування, зменшуючи слід встановлення та максимізуючи циклічні можливості. FHC використовує перевірену технологію VRLA від FIAMM, яка має 99% внутрішньої ефективності рекомбінації, не розливається і не потребує обслуговування, тому не потребує доливання електроліту протягом періоду експлуатації.

Асортимент FHC відповідає найвищим визнаним міжнародним стандартам і не є небезпечним для повітряного / морського / залізничного / автомобільного транспорту. Він також може бути 100% вторинним для переробки та має рівень самозарядки менше 2% на місяць: гарантує тривалий термін зберігання.

Відкрити буклет

FIT

Діапазон клапанних регульованих батарей FIAMM FIT був розроблений для високої надійності та безпеки телекомунікаційних установок переднього терміналу. Акумуляторна батарея FIT має дизайн передньої клеми, ідеально підходить для установки на шафі 19 ”та 23”; це дозволяє легко отримувати доступ до обслуговування, зменшуючи слід встановлення та максимізуючи щільність енергії.

FIT використовує перевірену технологію VRLA з 99% внутрішньою рекомбінацією, не розливається і не потребує обслуговування, тому не вимагає доливання електроліту. Асортимент FIT відповідає найвищим визнаним міжнародним стандартам, не небезпечний для повітряних / морських / залізничних / автомобільних перевезень і підлягає 100% переробці. FIT має рівень самозарядки менше 2% на місяць, що гарантує тривалий термін зберігання.

Відкрити буклет

FHT

Діапазон FIAMM FHT був розроблений, щоб протистояти суворим екологічним умовам. Спеціальний дизайн сірчаного сплаву та покращений дизайн сіток передбачають 7 років терміну експлуатації при 35 ° C. FHT-діапазон має дизайн передньої клеми, ідеально підходить для установки на шафі 19 ”та 23”; це дозволяє легко отримувати доступ до обслуговування, зменшуючи слід встановлення та максимізуючи щільність енергії. FHT використовує перевірену технологію VRLA, що має 99% внутрішньої ефективності рекомбінації, не розливається і не потребує обслуговування, тому не вимагає доливання електроліту.

Асортимент FHT відповідає найвищому визнаному міжнародному стандарту, він не є небезпечним для повітряного / морського / залізничного / автомобільного транспорту, і підлягає 100% переробці. FHT має рівень саморозряду менше 2% на місяць, що гарантує тривалий термін зберігання.

Відкрити буклет

FLB

Лінійка акумуляторних батарей FIAMM FLB розроблена таким чином, щоб забезпечити найвищі показники, поєднуючи при цьому чудову надійність та термін служби.

Висока щільність енергії FLB дозволяє компактно розташувати батарею та сліди, що зменшує місце для установки. Блоки FLB можна встановлювати в шафи або стелажі. FLB використовує перевірену технологію VRLA, що має 99% внутрішню ефективність рекомбінації, не розливається і не потребує обслуговування, тому не вимагає доливання електроліту. Діапазон FLB не є небезпечним для повітряного / морського / залізничного / автомобільного транспорту і підлягає 100% переробці. FLB має рівень самозарядки менше 2% на місяць, що гарантує тривалий термін зберігання.

Відкрити буклет

SLA

Лінійка акумуляторних батарей з регулюванням клапанів FIAMM SLA розроблена для застосувань, що вимагають найвищого рівня надійності та безпеки.

Діапазон SLA високої цілісності FIAMM розроблений для найважливіших застосувань, пропонуючи неперевершену перевірену надійність, що відповідає найвищим визнаним міжнародним стандартам. SLA використовує технологію VRLA, що має 99% внутрішньої ефективності рекомбінації, не розливається і не потребує обслуговування, тому не потребує доливання електроліту. Асортимент SLA не є небезпечним для повітряного / морського / залізничного / дорожнього транспорту і підлягає 100% переробці. SLA має рівень саморозряду менше 2% на місяць, що гарантує тривалий термін зберігання.

Відкрити буклет

FGL

Діапазон FGL розроблений для задоволення широкого спектру застосувань, що вимагають високого рівня безпеки та надійності.

Акумулятори FGL мають хороші показники роботи з будь-яким профілем розряду. Блоки FGL можна встановлювати в шафи або стелажі. FGL використовує перевірену технологію VRLA з 99% внутрішньої ефективності рекомбінації, не розливається і не потребує обслуговування, тому не вимагає доливання електроліту. Діапазон FGL не є небезпечним для повітряного / морського / залізничного / дорожнього транспорту і підлягає 100% переробці. FGL має рівень самозарядки менше 2% на місяць, що гарантує тривалий термін зберігання.

Відкрити буклет

SSLA

Діапазон акумуляторних батарей SSLA розроблений для покриття широкого спектру застосувань. слід батарей ідеально підходить для критичних установок. Підключення просте на менших розмірах моделей завдяки легким терміналам "швидкого включення". В асортименті FIAMM SSLA є чотири різні групи продуктів. Кожна з них спеціально розроблена для оптимізації найкращого рішення для програми. FG розроблений для того, щоб відповідати середнім і довгим витратам і тривалістю проектування 5 років. Діапазон доступний у блоках 6 В або 12 В з діапазоном потужностей від 1,2 до 70 Ач.

FGH розроблений для досягнення максимальної продуктивності в додатках з критичною потужністю, таких як UPS та дата-центр. Діапазон доступний у блоках 12В з діапазоном потужності 5-18Ач. FGHL класифікував «довгий термін експлуатації» згідно галузевого стандарту Eurobat, що означає 10 років дизайнерського терміну. Асортимент доступний з діапазоном потужностей від 5 до 12 Ач.

FGC - ідеальне рішення для циклічних застосувань із тривалістю проектування 5 років. Діапазон доступний від 12 до 42Ah. Ці вироби створені для того, щоб надати широкий спектр рішень для всіх застосувань та пропонувати неперевершену перевірену надійність, що відповідає найвищим визнаним міжнародним стандартам. SSLA використовує технологію VRLA з 99% внутрішньою рекомбінацією, не розливається і не потребує технічного обслуговування, тому не потребує доливання електроліту. Асортимент SSLA не є небезпечним для повітряного / морського / залізничного / автомобільного транспорту і підлягає 100% переробці. SSLA має рівень саморозряду менше 2% на місяць, що гарантує тривалий термін зберігання.

Відкрити буклет

АКБ серій Gel VRLA

Гелеві батареї розроблені з трубчастими пластинами (блоками та елементами DIN 40742 OPzV). Вони не розтікаються, відмінно підходять для глибоких розрядів і велосипедних застосувань, а також стійкі до високих температур.


SMG OPzV

Діапазон GEL FIAMM SMG з трубчастими пластинами призначений для застосувань, де продуктивність та умови експлуатації є критичними. Вони не потребують технічного обслуговування і поєднують в собі переваги гелевого електроліту, який забезпечує більш тривалий термін експлуатації та більш широкий робочий діапазон температур.

Діапазон SMG складається з 2В елементів та 12В блоків. Осередки 2В відповідають міжнародним стандартам OPzV DIN40742. Асортимент створений для забезпечення високого рівня надійності і розроблений для застосувань, коли цикли розрядки та заряду повинні бути гарантовано надійними. Асортимент не потребує технічного обслуговування з низькою характеристикою саморазряду. Діапазон елементів SMG 2V можна встановити горизонтально в стелажі, заощаджуючи цінний простір. Асортимент повністю екологічно чистий, оскільки всі компоненти повністю підлягають вторинній переробці.

Відкрити буклет


SMG Solar

Діапазон трубчастих батарей GEL FIAMM SMG/S призначений для застосування в умовах циклічного циклу, що поєднується з відновлюваними джерелами енергії.

Акумулятори не потребують обслуговування та поєднують в собі переваги гелевого електроліту, який забезпечує більш широкий робочий діапазон температур. Діапазон SMG/S складається з 2В елементів, розроблених з позитивною броньованою трубчастою пластиною та гелевою технологією. Він створений для забезпечення високого рівня надійності і розроблений для застосувань, коли цикли заряду-розряду повинні бути гарантовано надійними. Асортимент не потребує технічного обслуговування з низьким рівнем саморозряду. Діапазон SMG / S можна встановлювати горизонтально у спеціально створених стелажах, економлячи цінний простір, і він є екологічно чистим, оскільки всі компоненти повністю підлягають вторинній переробці.

Відкрити буклет

АКБ серій Flooded

Традиційні кислотні АКБ компанії FIAMM мають більший строк служби, міцну конструкцію, високу надійність і чудові показники циклів зарядки-розрядки. Стан внутрішніх деталей АКБ легко перевірити через прозорий корпус.


SD / SDH

Лінійка АКБ серії SD SDH - ідеальний вибір для умов, що вимагають високої потужності протягом нетривалого часу.

Акумулятори даної серії відрізняються високою надійністю в умовах, пов'язаних з високими піковими навантаженнями протягом коротких проміжків часу. Завдяки спеціальним пластин з низьким вмістом сурми знижується потреба в технічному обслуговуванні і, відповідно, обсяг експлуатаційних витрат. При нормальних умовах експлуатації доливання проводиться раз на три роки. Крім того, низький рівень саморозряду, що став можливим за рахунок оптимізації конструкції, забезпечує тривалий термін зберігання без підзарядки. Як і всі інші свинцево-кислотні акумулятори FIAMM, АКБ серії SD SDH є екологічно безпечними і піддаються повній вторинній переробці.

Відкрити буклет


LM OPzS

АКБ серії LM компанії FIAMM відкритого типу з трубчастими пластинами розроблені компанією Fiamm відповідно до вимог стандарту DIN 40736.

Всі акумулятори даної серії відрізняються високою надійністю. АКБ цієї серії призначені для експлуатації в умовах, що вимагають максимально стабільного циклу розряду. Характеристики розробленої нами лінійки виробів перевищують вимоги, викладені в стандарті DIN. Це стало можливим завдяки застосуванню пластин зі сплаву з низьким вмістом сурьми, що сприяє значно скорочення споживання води протягом усього терміну служби. При роботі в умовах нормального підтримуючого заряду долівка електроліту виконується раз на три роки. Крім того, конструкція АКБ LM оптимізована для зменшення саморозряду при зберіганні. Завдяки сукупності всіх перерахованих властивостей акумулятори цієї серії мають більш тривалий термін служби, вимагаючи при цьому менше витрат на технічне обслуговування. Як і всі інші свинцево-кислотні акумулятори FIAMM, АКБ серії LM є екологічно безпечними і піддаються повній вторинній переробці.

Відкрити буклет


LM Solar

АКБ серії LM / S відкритого типу з трубчастими пластинами розроблені компанією FIAMM для збереження енергії в системах поновлюваних джерел енергії.

Всі акумулятори даної серії відрізняються високою надійністю. АКБ цієї серії призначені для експлуатації в умовах, що вимагають максимально стабільного циклу розряду. Це стало можливим завдяки застосуванню пластин зі сплаву з низьким вмістом сурми, що сприяє значно скорочення споживання води протягом усього терміну служби. При роботі в умовах нормального підтримуючого заряду в АКБ компанії FIAMM долівка електроліту виконується раз на три роки. Крім того, конструкція акумулятора вдосконалена з метою зниження саморозряду під час зберігання. Завдяки сукупності всіх перерахованих властивостей акумулятори цієї серії мають більш тривалий термін служби, вимагаючи при цьому менше витрат на технічне обслуговування. Як і всі інші свинцево-кислотні акумулятори FIAMM, АКБ серії LM / S є екологічно безпечними і піддаються повній вторинній переробці.

Відкрити буклет


SGL SGH GroE

АКБ серії SGL-SGH є еталоном продукції FIAMM з поверхневими пластинами (GroE) відкритого типу і повністю відповідають вимогам стандарту DIN 40738.

Серія SGL SGH відрізняється від традиційних кислотних акумуляторів тим, що в ній використовуються пластини Планте з чистого свинцю, що мають унікальну шарувату поверхню. Надійна конструкція дозволяє отримати глибоку розрядку і високі показник продуктивності протягом неперевершено довгого - становить 25 років - терміну служби. Позитивна пластина з чистого свинцю споживає вкрай мало води, що знижує потребу в технічному обслуговуванні (одна долівка в три роки при експлуатації в буферному режимі). Оптимальна конструкція знижує рівень саморозряду під час зберігання. Всі акумулятори цієї серії є екологічно безпечними і піддаються повній вторинній переробці.

Відкрити буклет