Centiel запускає свій перший однофазний модульний ДБЖ

Наш генератор забезпечує живлення центральному офісу Mcdonald’s
30.12.2022
Державний центр радіочастот з нашими ДБЖ та АКБ
15.03.2023

09.02.2023

У зв'язку з потребою в тому, щоб однофазні критичні навантаження мали таку ж високу якість і доступний захист електроживлення, який вже використовується для трифазних критичних навантажень, Centiel випустила свій перший  модульний однофазний ДБЖ CumulusPower 11.

ДБЖ CumulusPower 11 має всі переваги трифазного ДБЖ, включаючи:

 • Доступність «9 дев’яток» (99,9999999%) для ефективного усунення простою системи
 • Провідна у своєму класі ефективність в режимі онлайн 97,1% для мінімізації поточних витрат
 • Справжні модулі з «гарячою заміною» для усунення людського фактора під час роботи
 • Високоякісні компоненти із тривалим терміном служби для зниження сукупної вартості володіння (TCO)
 • Трифазний модульний ДБЖ з 2006 року має переваги відсутності єдиної точки відмови та високого рівня доступності електроживлення, що забезпечується децентралізованою паралельною архітектурою (DPA), а також ще більшими перевагами CumulusPower від Centiel та його розподіленою архітектурою з активним резервуванням (DARA) ще з 2015 року. Однак однофазні модульні ДБЖ мали лише варіант централізованої паралельної архітектури (CPA) з властивими йому недоліками єдиних точок відмови та більш низької доступності.

  CumulusPower 11 масштабується від 10 кВт до 30 кВт в одній шафі для забезпечення потужності до 20 кВт N+1 або 30 кВт. Доступний ряд шаф CumulusPower 11, які включають вбудовані батареї та корпуси, незалежні від стійок, для вбудовування в існуючі 19-дюймові стійки.

  «Раніше однофазні критичні навантаження могли забезпечити найвищий рівень доступності лише за рахунок дорогих змін в електричній інфраструктурі об'єкта. Тепер новий однофазний модульний ДБЖ CumulusPower 11 від Centiel можна встановлювати в 19-дюймові шафи або окремі шафи ДБЖ. Однофазний модульний CumulusPower 11 змінює правила гри в галузі захисту електроживлення однофазних критичних навантажень».
  Луї МакГаррі, директор з продажу та маркетингу Centiel UK