Доступність електроживлення 99,9999999% !

Вперше у світі компанії CENTIEL вдалося досягти надійності електроживлення рівня 99,9999999% (9 дев'яток). Усуваючи будь-яку єдину точку відмови, додаючи надлишкову технологію DARA, запобігаючи людським помилкам і скорочуючи час на обслуговування та ремонт, CumulusPower ™ забезпечує лідерство в галузі для задоволення потреб найважливіших енергетичних додатків.


Інтелектуальний модуль (IM)

CumulusPower складається з модулів потужністю 10, 20, 25, 50 і 60 кВт, які можуть бути розміщені в окремих стійках загальною потужністю від 20 кВт до 600 кВт. Крім того, потужність може бути збільшено до 3,6 МВт з використанням до 60-ти паралельних модулів.

Кожен модуль являє собою повноцінний ДБЖ. Вони оснащені всім необхідним обладнанням (силовим блоком, статичним байпасом, контрольною панеллю та логікою управління) і всім програмним забезпеченням (інтелектуальним і контрольним), що робить їх повністю незалежними і здатними безпечно відключатися від багатомодульної системи кожен раз, коли відбувається внутрішня відмова. У цьому випадку інші модулі будуть продовжувати забезпечувати захищеним електроживленням критичне навантаження без перерв.