Кондиціонери живленняКондиціонери живлення IREM були розроблені для забезпечення найвищого рівня захисту електричних приладів, підключених до розподільних ліній, які відчувають різкі коливання напруги, високочастотні шуми і піки. Статистично, явища, які знижують якість енергії що поставляється мережею, представляють більше 95% електричних аномалій, які можуть бути причиною поломок і поганої роботи будь-якого пристрою, підключеного до розподільних ліній. Кондиціонери IREM гарантують максимальний захист користувачам від аномалій електромережі і значно підвищують рівень якості електроенергії.

Кондиціонери живлення поєднують функції одразу чотирьох різних пристроїв, кожен з яких присвячений компенсації або ослабленню конкретної електричної несправності:

● подавлювач сплесків напруги;
● лінійний фільтр;
● ізолюючий трансформатор з високим загасанням;
● регулятор напруги.

Відкрити буклет

Кондиціонери живлення IREM серій MINISTATIC та STEROGUARD

Асортимент кондиціонерів IREM складається з моделей потужністю від 0,5 до 950 кВА і використовують дві різні технології регулювання напруги:

а) технологія статичного перемикання для навантажень однофазних (до 4 кВА) і трифазних (до 24 кВА);
б) технологія електродинамічного регулювання через послідовний трансформатор і змінний автотрансформатор для трифазних навантажень до 950 кВА.

Дві технології регулювання і широкий діапазон потужностей дозволяють постачати найбільш підходящу систему регулювання для задоволення конкретних потреб в якості електроенергії для різних видів приладів.

Вироблено в Італії.
Гарантія 5 років!