Компанія Grupel

Grupel бере свій початок з 1976 року, основною діяльністю якої було виробництво та комерціалізація широкого спектру генераторів (з відкритим шасі та зі звукоізоляційним кожухом), оснащених компонентами найвищої якості і з діапазоном потужності від 3 до 3500 кВА. В даний час компанія є найбільшою виробничою одиницею в Португалії, що працює на 5 континентах і в більш ніж 60 країнах світу. КОМПАНІЯ В останні роки зростання компанії Grupel становить понад 25% на рік, що наочно відображає якість генераторів і довіру клієнтів.


Portable Range

До серія PortableRange компанії Grupel входять генератори, призначені для живлення різного устаткування, яке споживає електроенергію. В лінійку входять однофазні генератори (3,5 кВт) відкритого типу з ручним запуском, які ідеально підходять для підтримки основних побутових приладів в житлових приміщеннях.

Також, в дану серію входять пристрої середньої / високої потужності (7,5 кВт), однофазні або трифазні відкриті моделі з електричним запуском призначені для забезпечення живлення промислових електроінструментів.

Подивитися на продукти цієї серії

Smart Range

Генератори лінійки SmartRange використовуються для робіт з великою ймовірністю аварійних ситуацій. Генератори даної лінійки включаються автоматично при збої живлення, що забезпечує якісну та ефективну подачу живлення.

Ці генератори відрізняються навісом без припіїв (що знижує корозію), вбудованим шасі у власному корпусі і паливним баком з пластика ємністю 45 літрів. Серія SmartRange доступна в діапазоні потужності від 7 до 30 кВА, а як додаткові аксесуари, можна добавити спеціальний "буйок" для паливного баку (для контролю обсягу палива) і підйомний гак, для збільшення мобільністі.

Подивитися на продукти цієї серії

Industrial Range

Серія IndustrialRange призначена для роботи на промислових об'єктах як основне чи аварійне джерело енергії.

Ця серія дизельних генераторів охоплює широкий діапазон потужностей: від 40 до 200 кВА. Вони призначені протистояти несприятливим погодним умовам, таким як пил, пісок, зміни температури, проливні дощі і сніг. Хоча використання цієї серії в основному направлено на промисловість, генератори серії IndustrialRange можна, також, використовувати в житлових районах, туризмі, сільському господарстві та в інших сферах.

Подивитися на продукти цієї серії

Heavy Range

Серія HeavyRange характеризуються здатністю забезпечувати низьку чи середню потужність живлення на постійній основі, а також може використовуватися в якості джерела енергії в разі надзвичайної ситуації.

Генератори відрізняються легкістю монтажу та призначені для транспортування та адаптації відповідно до конкретних потреб кожного клієнта. Ця технічно просунута лінійка генераторів може застосовуватися в таких сферах, як громадське будівництво, промисловість, аеропорти, лікарні і телекомунікаційні компанії.

Подивитися на продукти цієї серії

Special Projects

Однією з найбільш відмінних характеристик нашої роботи є здатність адаптуватися до індивідуальних потреб кожного клієнта. Девіз Grupel в нашому асортименті SpecialProjects тільки один: гнучкість.

Генератори із серії спеціальних проектів також можуть бути налаштовані, покращені та змінені відповідно до потреб наших клієнтів протягом багатьох років.


GAS Range

Використання газу як палива трансформувало виробництво електроенергії на протязі багатьох років, перетворившись в найбільш дешевий і екологічно безпечний варіант виробництва електроенергії.

Вихідна електрична потужність від генераторів, що працюють на природному газі, я к в промисловості, так і в житловому секторі, досягається з меншими витратами, ніж теплове виробництво, шляхом заміни дизельного палива та інших дорогих видів палива та забруднюючих речовин на газ. Такі генератори можуть використовувати різні види газу в якості палива: природний газ, біогаз та інші. Вони відрізняються високою ефективністю та надійністю і піклуються про навколишнє середовище, виділяючи низькі викиди газів в атмосферу.

Подивитися на продукти цієї серії