Генератори COELMO

Вже понад сімдесят років COELMO означає інновації, надійність, безпеку і екологічність. COELMO проектує, виготовляє і надає післяпродажне обслуговування промислових і морських генераторних установок потужністю від 3 до 3000 кВА, поставляючи рішення для багатьох застосувань. У COELMO передові технології зустрічаються з досвідом фахівців, що працюють в галузі протягом трьох поколінь.

Надійність COELMO починається з проектування виробничих ліній. Компанія встановила найвищі стандарти для навколишнього середовища, здоров'я та безпеки для своїх об'єктів, майже 5% обороту вкладено в дослідження і розробки. Система управління COELMO сертифікована відповідно до стандартів UNI EN ISO 9001: 08, 14001: 2004, SA8000: 08 і OHSAS 18001: 07.

Придбання італійського означає вкладення коштів у технології та стиль. Італійська промисловість використовує найсучасніші технології, найкращі матеріали та найінноваційніші рішення, доставляючи у світ продукти, що підсумовують тисячоліття історії, мистецтв, наукових відкриттів та стилю.


Заводи

Заводи COELMO в місті Acerra використовують найкращій інженерний розум, матеріали та технології, щоб виготовити кожен компонент і зібрати їх досконало. COELMO має три виробничі заводи в Acerra, що мають 50 000 м.кв площі, та сертифіковану систему управління.

Маючи комерційну присутність у понад 42 країнах світу та двох прямих відділеннях, COELMO має надзвичайно важливу мережу продажу та обслуговування.

 

Система виробництва

Кожен модель дизельгенератора COELMO проходить дослідні зразки перед тим, як бути введений у виробництво. Команда інженерів продукту ретельно перевіряє проект та очікувані показники за допомогою комп’ютерного моделювання умов використання, моделювання за допомогою 3D-принтерів та перевірки в приміщенні для тестування прототипів у повному масштабі. Тільки після цього інженери технологічних процесів COELMO можуть вивчити найефективніші способи збирання блоків.

Виробництво металевих листів розроблених в перспективі тривимірного моделювання проводиться на сучасній автоматизованій фабриці, щоб скоротити час виготовлення.

УЗавдяки своїм складним алгоритмам прогнозування, COELMO вдалося оптимізувати зберігання напівфабрикатів та готових виробів, щоб краще задовольнити навіть найневідкладніші поставки. З середнім часом доставки 3 тижні, COELMO може похвалитися найвищим рівнем ефективності виробництва в секторі.Використання