ДБЖ CENTIEL тепер доступний у корпусі з класом захисту IP54

Centiel розширює лінійку продуктів StratusPower, пропонуючи універсальні ДБЖ потужністю від 10 кВт до 3,75 МВт
22.03.2024

03.05.2024

Лідируючі на ринку модульні ДБЖ CENTIEL тепер доступні в корпусі зі ступенем захисту IP54, що забезпечує надійний захист електроживлення для напівпромислових об'єктів і об'єктів з підвищеними вимогами до навколишнього середовища.

Аарон Одді, менеджер з продажу Centiel, коментує:

"Відзначений нагородами трифазний та повністю модульний ДБЖ CumulusPower з класом захисту IP54,  вже встановлений на багатьох об'єктах у Великобританії з суворими умовами експлуатації. Це означає, що клієнти мають всі переваги сучасного джерела безперебійного живлення (ДБЖ), інтегрованого в більш міцне шасі, що забезпечує вищий рівень захисту від пилу та води".

На виставці Data Centre World 6-7 березня компанія Centiel вперше продемонструвала новий екологічний ДБЖ StratusPower у високоякісному корпусі Rittal зі ступенем захисту IP54. ДБЖ StratusPower має всі переваги відзначеного нагородами трифазного модульного ДБЖ CumulusPower, включаючи доступність "9 дев'яток" (99,9999999%) для ефективного усунення простоїв системи; найкращий у своєму класі коефіцієнт корисної дії 97,6% для мінімізації експлуатаційних витрат; модулі з можливістю "гарячої заміни" для усунення людського фактору в роботі. А тепер ДБЖ ще й містить компоненти з тривалим терміном служби для покращення стійкості до зовнішніх впливів.

Аарон Одді підтверджує:

"StratusPower пропонує унікальний 30-річний розрахунковий термін експлуатації, що допомагає центрам обробки даних досягти нульових показників енергоспоживання. Система є високоефективною, масштабованою та надійною, забезпечуючи повний спокій, коли мова йде про доступність живлення та час безвідмовної роботи для захисту критично важливого електроживлення. Версії CumulusPower і StratusPower з класом захисту IP54 також підходять для напівпромислового застосування як у різних зонах ЦОД, так і на інших промислових об'єктах, зокрема на водоочисних спорудах, електростанціях або в деяких медичних установах.

Обидва ДБЖ CumulusPower і StratusPower з класом захисту IP54 мають вбудовані батареї та фронтальний доступ, що полегшує обслуговування та економить простір, а також є більш економічно вигідним рішенням, ніж традиційні промислові ДБЖ

Дізнатися більше