Centiel розширює лінійку продуктів StratusPower, пропонуючи універсальні ДБЖ потужністю від 10 кВт до 3,75 МВт

ДГ Coelmo буде забезпечувати роботу Кабінету міністрів України
24.08.2023
ДБЖ CENTIEL тепер доступний у корпусі з класом захисту IP54
03.05.2024

22.03.2024

Компанія Centiel, провідний постачальник технологічних рішень для критично важливих систем електроживлення зі штаб-квартирою у Швейцарії, оголошує про розширення лінійки джерел безперебійного живлення (ДБЖ) StratusPower, що підтверджує її відданість справі розвитку енергетичної інфраструктури. Розширена лінійка продуктів StratusPower тепер пропонує ДБЖ з універсальним діапазоном потужності від 10 кВт до вражаючих 3,75 МВт, щоб задовольнити різноманітні потреби промисловості, яка потребує надійних та масштабованих рішень для електроживлення.

Останнє розширення лінійки включає компактні модулі потужністю від 10 кВт до 30 кВт, які органічно доповнюють існуючі надійні модулі потужністю до 62,5 кВт. ДБЖ StratusPower є одним з найбільш адаптивних ДБЖ на ринку, пропонуючи великий вибір опцій. Це включає унікальну можливість об’єднання потужності від 10 до 1500 кВт в одній шафі з можливістю розширення до виняткової потужності 3,75 МВт.

Таке стратегічне розширення на нижчі діапазони потужностей збільшує можливості StratusPower для задоволення широкого спектру потреб, особливо в критично важливих об’єктах енергетичної інфраструктури зі зниженими вимогами до енергоспоживання. StratusPower виходить за традиційні межі центрів обробки даних, надаючи користувачам безпрецедентну гнучкість у налаштуванні ідеальної конфігурації для різних застосувань. Завдяки такому розширенню StratusPower залишається лідером у наданні індивідуальних рішень з електроживлення для різноманітних ситуацій та завдань, що постійно змінюються.

Разом з розширенням лінійки продуктів StratusPower, Centiel представляє революційний універсальний ДБЖ для стійок на базі StratusPower. Це рішення надає системним інтеграторам ефективні можливості кастомізації з використанням готових продуктів, що дозволяє їм додавати локальну цінність своїм рішенням для захисту електроживлення. Компактні розміри модулів потужністю 10/20/25 і 30 кВт забезпечують економію місця без зниження продуктивності, зміцнюючи позицію StratusPower як лідера в галузі інноваційних і кастомізованих рішень для електроживлення.

Герардо Лекуона, директор з продажу Centiel, коментує:

Успіх і позитивне сприйняття StratusPower дійсно радують. Ми раді розширити цей винятковий продукт для обслуговування більш широкого спектру застосувань, від центрів обробки даних до критично важливої енергетичної інфраструктури з низькими вимогами до енергоспоживання. Це розширення гарантує, що наші клієнти отримають вигоду від найсучаснішого, універсального рішення, яке легко адаптується до їхніх потреб, що змінюються.

Дізнатися більше